Over wijkkalender.nl
Als u wilt weten wat er speelt in uw wijk

Wat is er te doen in uw wijk? wijkkalender.nl weet het. Of het nu gaat om lokaal nieuws, wijkfeesten, voetbalnieuws, bijeenkomsten, vergaderingen, activiteiten, zang, dans, carnaval, vergaderingen, veranderingen in de wijk, u bent snel up-to-date! Vind alle activiteiten helder en overzichtelijk gepresenteerd in één kalender!

Uw eigen wijkkalender

Heeft u ook regelmatig iets te melden? Publiceer uw nieuws of activiteit dan op uw eigen wijkkalender. Makkelijk, snel en eenvoudig want alles gaat automatisch. De kalender wordt gepubliceerd op uw eigen website en in uw eigen huisstijl. Alle aanpassingen zijn meteen zichtbaar op uw eigen site en op de hoofdkalender www.wijkkalender.nl.

Technische kennis is niet nodig want alles is geautomatiseerd. Een team van techneuten werkt continu aan verbeteringen. Heeft u een wens voor een eigen kalender? Laat het ons weten of lees er meer over in onze folder.

Lees meer...

Over
1
Geavanceerd zoeken
«
24 jan  t/m  14 feb
»
Informatie
Locatie
Organisatie
Activiteit
Dag

Dinsdag 24-1-17        

09:00 - 12:00 Formulieren Brigade LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 12:00 Inloop Spreekuur LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 12:00 Handwerken KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

09:30 - 11:30 crea-time Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

09:45 - 11:00 Seniorengym LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 12:00 Koffie-Inloopochtend Bethlehemkerk Helmond Prot. Gemeente Helmond  

10:00 - 12:00 Koffie uurtje Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

10:30 - 11:45 Internationaal dansen KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

10:30 - 12:00 Marokaans Spreekuur Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

12:45 - 16:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

13:00 - 17:00 Biljarten Biljartvereniging Ande... Wijkhuis Westwijzer  

13:00 - 16:30 Biljarten KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

13:00 - 16:00 Koersballen KBO Brouwhuis Gemeenschapshuis De Loop  

13:30 - 16:30 Kaarten KBO Brouwhuis De Loop  

13:30 - 16:00 Koersbal LEV Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 16:30 KBO-Schilderles KBO - St Lucia Alphonsus  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 15:00 Bestelbieb Welzijn Rivierenhof Woonzorgcentrum Rivier...  

14:00 - 16:30 Kienen Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

15:15 - 16:15 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

15:15 - 16:30 Kinderatelier KunstKwartier Wijkhuis 't BrandPunt  

16:00 - 21:00 De-De Classic en Dansballet DeDe Wijkhuis 't BrandPunt  

16:15 - 17:15 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

18:00 - 19:00 Tiener Yoga Studio Maryschi Wijkhuis 't BrandPunt  

18:30 - 20:00 Kinderactiviteit Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

18:30 - 21:00 Ega Wijkhuis "de Lier" Wijkhuis De Lier  

18:30 - 22:30 Biljartenclub Brandevoort ... Biljartclub sbia Wijkhuis 't BrandPunt  

18:30 - 21:30 training SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:30 - 21:00 Trainingsavond Twirlverenig... Twirlvereniging Imagin... Vakcollege Helmond  

18:45 - 22:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

19:00 - 21:45 Atma Yoga 2 groepen Atma Yoga Wijkhuis 't BrandPunt  

19:00 - 22:30 Mindfulness Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

19:00 - 21:00 De-De Dance De-de Veldhoven Wijkhuis 't BrandPunt  

19:00 - 20:15 Atma Yin Yoga Atma Yoga Wijkhuis 't BrandPunt  

19:15 - 20:15 Chi Kung Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 22:30 Kaarten Ruiten Troef Wijkhuis Westwijzer  

19:30 - 22:00 Tekenen en schilderen KBO Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:30 Line dance Countryclub Sint Anna Buurthuis Sint Anna  

20:30 - 21:45 Power Yoga Atma Wijkhuis 't BrandPunt  

20:30 - 21:45 Chi Yoga Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

Woensdag 25-1-17        

08:30 - 12:30 Weekmarkt Helmond De Helmondse Markt Helmond Centrum  

08:30 - 12:30 Weekmarkt Weekmarkt Helmond Stadscentrum  

08:30 - 10:30 Ouderkamer Westwijzer United LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 10:30 "training(hard)lopen therapie" SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:00 - 12:00 Vrij biljarten LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 12:00 Biljartclub "de Carambooltjes" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

09:00 - 10:00 Meer bewegen voor ouderen KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

09:00 - 11:00 Pilatus SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:30 - 10:30 Yoga Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

10:00 - 12:00 Conversatieles & Nederlands... LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:15 - 11:00 Ikjijwij Sherborne Ouder en... Sherborne Wijkhuis 't BrandPunt  

10:30 - 11:30 Meer bewegen voor ouderen (... KBO Brouwhuis Gemeenschapshuis De Loop  

10:30 - 11:00 Wandelen voor jong en oud Stichting Jibb Start bij Leonardus Sp...  

10:45 - 11:45 Yoga Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

12:45 - 16:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

13:00 - 17:00 Stedelijke Biljart Competitie Stedelijk Bestuur Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 16:00 Naaiclub Buurtkamer Houtsdonk Nederland  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

14:30 - 15:30 Blokfluitles KunstenKwartier Wijkhuis 't BrandPunt  

14:30 - 17:00 Modemiddag Welzijn Rivierenhof Woonzorgcentrum Rivier...  

15:00 - 16:00 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

15:00 - 15:30 Voorlezen in bibliotheek He... Bibliotheek Helmond Bibliotheek Helmond  

16:15 - 17:15 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

18:00 - 21:00 Zwangerschapsgym Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

18:00 - 20:00 Kv de Olietrappers training... Kv De Olietrappers Buurthuis Sint. Anna  

18:15 - 21:30 Trainingen SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:30 - 22:00 Powerhouse ministries helmond Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

18:30 - 21:30 Mondharmonica Club Mondharmonicaclub Wijkhuis Westwijzer  

18:30 - 21:30 Pilatus SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:30 - 20:30 Trainingsavond Twirlverenig... Twirlvernening Imagina... BrandPunt  

19:00 - 22:00 Samenzijn Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

19:00 - 20:15 Training Lopersgroep Brande... Lopersgroep Brandevoort Sportpark Brandevoort  

19:00 - 20:15 Training voor alle groepen Lopersgroep Brandevoort Sportpark brandevoort  

19:00 - 20:00 Yoga I Marjan Rombeek Wijkhuis Westwijzer  

19:00 - 20:30 Weight Watchers - meting en... Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

19:00 - 20:00 Yoga II Wijkhuis Westwijzer  

19:15 - 20:15 Easy Flow Yoga Atma Yoga Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 21:00 Lezing 'Hormoontherapie voo... Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

20:00 - 22:00 Bloemschikcursus Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

20:00 - 22:30 Rik en Kaartclub SBIA Rik en Kaartclub Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:15 Koor Druzhba Koor Druzhba Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:00 Koor Brand New Voices Marijke Verhoeven Wijkhuis 't BrandPunt  

Donderdag 26-1-17        

09:00 - 11:30 Nederlandse les Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

09:30 - 10:30 Meer beween voor ouderen KBO Brouwhuis Basisschool Talentrijk...  

10:00 - 12:00 Liederentafel "de Tierelieren" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

13:00 - 15:30 Liederentafel Helmond West Liederentafel Helmond-... Wijkhuis Westwijzer  

13:00 - 16:00 Manicure Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

13:00 - 16:30 Biljarten KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

13:30 - 16:00 Bejaardenvereniging "de Goe... Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

13:30 - 17:00 Biljarten Biljaartvereniging Die... Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 15:30 Bij de Tijdse Ouderen (BTO)... Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

13:30 - 16:00 spellen en Curling Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

14:00 - 16:00 Wandelmiddag met/zonder rol... LEV Wijkhuis Westwijzer  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:00 Koersbal KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

17:00 - 19:00 Dé-Dé Danceballet De-De Dance Veldhoven Wijkhuis 't BrandPunt  

18:30 - 22:00 Biljartclub Brandevoort avond Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

18:30 - 21:00 Trainingsavond Twirlverenig... Twirlvereniging Imagin... Vakcollege Helmond  

18:30 - 21:30 training SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:45 - 22:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

19:00 - 20:00 Lotus Lotus Wijkhuis Westwijzer  

19:00 - 20:30 Zwemmen (Recreatief) Zwemvereniging G.S.G.H. Zwembad Laco de Wissen  

19:30 - 22:00 Brandeleros Brandeleros Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 22:00 Kobra Popkoor Kobra Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 21:30 Crea Doe Brandevoort Petra Adelaars Wijkhuis 't BrandPunt  

19:45 - 21:15 Power-Yoga Atma Yoga Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:30 Brand-Tastic Brandevoort Marjo Tielemans Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 23:00 Biljartclub 't Pommeranske Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

Vrijdag 27-1-17        

09:00 - 10:30 "training(hard)lopen therapie" SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:00 - 12:00 Vrij Biljarten LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 10:00 Chi Kung/Tai Chi “Studio Marychi” Wijkhuis 't BrandPunt  

09:15 - 10:15 Ouderengym "de Lier" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

09:30 - 10:15 KBO-Gymclub KBO - St Lucia De Geseldonk  

09:30 - 12:00 65+ Fitgym Ouderen Actief LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 12:00 Computercafé Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

10:15 - 11:30 Chi Yoga Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

11:00 - 12:00 Fitness bij de buren Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

13:00 - 16:30 Tekenen en schilderen KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

13:00 - 17:00 Biljarten Biljartvereniging Ande... Wijkhuis Westwijzer  

13:00 - 16:45 Biljartclub "de Overbruggers" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

13:30 - 16:00 Line Dance Country Club Sint Anna Buurthuis Sint. Anna  

14:00 - 16:00 spellenmiddag Welzijn Rivierenhof Woonzorgcentrum Rivier...  

14:00 - 16:00 Koffie uurtje Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

14:00 - 17:00 Bijeenkomst Senioren Brande... Senioren Brandevoort Wijkgebouw 't BrandPunt  

14:00 - 16:30 Senioren Brandevoort Wijkhuis 't BrandPunt  

14:30 - 15:30 Power Yoga/Pilates PYP Wijkhuis Westwijzer  

16:00 - 20:00 FaFF -en in 't BrandPunt "t BrandPunt Wijkhuis 't BrandPunt  

16:00 - 19:00 De-De Dance DéDé Danceballet Wijkhuis 't BrandPunt  

18:00 - 20:00 Samen Eten Samen Delen Bethlehemkerk Helmond Bethlehemkerk  

18:00 - 21:00 Koopavond Helmond Centrum Stadscentrum  

18:00 - 21:00 Koopavond in de Elzas Passage Belangenvereniging Elz... Winkelcentrum Elzas Pa...  

19:00 - 20:00 Jubileumviering Sint-Luciakerk De Houtse Kluppels Sint-Luciakerk Mierlo-...  

19:00 - 21:30 Trekzakken/accordeon M.H.M. Wijkhuis Westwijzer  

19:00 - 23:30 darten Riijpelse Dartclub Wijkcentrum de Brem  

19:30 - 22:30 Kaartavond Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

19:30 - 22:30 Kaarten Ruiten Troef Wijkhuis Westwijzer  

19:30 - 21:30 Disco Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

20:00 - 23:30 Reünie oud-leden CV De Klup... De Houtse Kluppels Hoftempel De Geseldonk  

20:00 - 23:30 Darten, Biljarten, Kaarten Buurthuis Sint Anna Buurthuis Sint. Anna  

Zaterdag 28-1-17        

08:30 - 16:00 Zaterdagmarkt Helmond Centrum Stadscentrum  

09:00 - 12:00 Robbert opengesteld Natuurtuin De Robbert  

09:00 - 13:00 Oud papier, oude kleding en... De Houtse Kluppels Koeveldsestraat 16  

09:00 - 10:30 training lopersgroep SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:00 - 12:00 DeDe Danceballet DeDe Danceballet Wijkhuis 't BrandPunt  

09:15 - 10:30 Training voor groep 1 tm 5 Lopersgroep Brandevoort Sportpark brandevoort  

10:00 - 16:00 Nederlandse les Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

11:00 - 15:00 Repaircafé Rijpelberg Repaircafé Rijpelberg oude basisschool de To...  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

19:30 - 23:00 Borreluurtje Buurtkamer Houtsdonk Nederland  

20:00 - 23:55 Comedy Club SBiA Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 23:30 Fist van het Joar - CV De K... De Houtse Kluppels Hoftempel De Geseldonk  

Zondag 29-1-17        

10:00 - 17:00 Turkse Les Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 14:30 Spaanse Groep Spaanse Groep Wijkhuis Westwijzer  

12:00 - 17:00 KOOPZONDAG Belangenvereniging Elz... Winkelcentrum Elzas Pa...  

12:00 - 18:30 Jubileumreceptie CV De Klup... CV De Houtse Kluppels Hoftempel De Geseldonk  

13:30 - 16:00 Kaartmiddag Kv De Olietrappers Buurthuis Sint Anna  

14:30 - 16:30 Muziekmiddag Savant woonzorgcentrum... Alphonsus  

Maandag 30-1-17        

08:15 - 08:45 Elkerliek ziekenhuis bloeda... Elkerliek Wijkhuis De Lier  

09:30 - 12:00 Inloop Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

10:00 - 12:00 Inloop Sociaal Team de Pannehoeve  

10:00 - 12:00 Huiskamerproject 't knooppunt LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 12:00 Breien voor Gambia Prot. Gem. Helmond Bethlehemkerk  

10:45 - 11:45 Chi Kung/Tai Chi Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

12:45 - 16:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

13:30 - 16:00 Bezoek Heemkundekring Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

13:30 - 14:30 Wandelen KBO Brouwhuis Gemeenschapshuis De Loop  

13:30 - 15:00 Formulierenbrigade Levgroep Wijkhuis de Boerderij  

13:30 - 16:00 Breien / Borduren / Haken Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

13:45 - 15:45 KBO Seniorenkoor KBO - St Lucia De Geseldonk  

14:00 - 16:00 Breiclub De Naald LEV Wijkhuis Westwijzer  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:00 Handwerken Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

14:00 - 17:00 Kienen Welzijn Rivierenhof Woonzorgcentrum Rivier...  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

15:00 - 16:30 wijkverpleegkundige inloop Zorgboog/Savant zorg De Boerderij  

18:00 - 20:00 Eetkamer Uit & Thuisl Mies van Bree Wijkhuis Westwijzer  

18:15 - 21:30 Trainingen SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:45 - 21:00 KBO Lange wandeling KBO - St Lucia Nemanjo  

19:00 - 22:00 Vlechtcursus Imkersvereniging Helmond Warande  

19:00 - 20:15 Chi Yoga Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

19:00 - 20:15 Training voor alle groepen Lopersgroep Brandevoort Sportpark brandevoort  

19:00 - 20:30 Stichting Podium W Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

19:00 - 20:15 Training Lopersgroep Brande... Lopersgroep Brandevoort Sportpark Brandevoort  

19:00 - 22:30 Vrij Biljarten LEV Wijkhuis Westwijzer  

19:30 - 23:00 darten SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

19:30 - 22:30 Kaartavond Seniorenverenigng Sint... Buurthuis Sint Anna  

20:00 - 22:15 Helmonds Slavisch Koor - re... Helmonds Slavisch Koor Hotel St Lambert  

Dinsdag 31-1-17        

09:00 - 12:00 Inloop Spreekuur LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 12:00 Formulieren Brigade LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 12:00 Handwerken KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

09:30 - 11:30 crea-time Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

09:30 - 12:00 Zwemmen in de Brug Mierlo Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

09:45 - 11:00 Seniorengym LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 12:00 Koffie-Inloopochtend Bethlehemkerk Helmond Prot. Gemeente Helmond  

10:00 - 12:00 Koffie uurtje Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

10:30 - 11:45 Internationaal dansen KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

10:30 - 12:00 Marokaans Spreekuur Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

12:45 - 16:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

13:00 - 16:30 Biljarten KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

13:00 - 17:00 Biljarten Biljartvereniging Ande... Wijkhuis Westwijzer  

13:00 - 16:00 Koersballen KBO Brouwhuis Gemeenschapshuis De Loop  

13:30 - 16:30 Kaarten KBO Brouwhuis De Loop  

13:30 - 16:00 Koersbal LEV Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 16:30 KBO-Schilderles KBO - St Lucia Alphonsus  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 Kienen Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

14:00 - 15:00 Bestelbieb Welzijn Rivierenhof Woonzorgcentrum Rivier...  

15:15 - 16:15 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

15:15 - 16:30 Kinderatelier KunstKwartier Wijkhuis 't BrandPunt  

16:00 - 21:00 De-De Classic en Dansballet DeDe Wijkhuis 't BrandPunt  

16:15 - 17:15 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

18:00 - 19:00 Tiener Yoga Studio Maryschi Wijkhuis 't BrandPunt  

18:30 - 21:00 Ega Wijkhuis "de Lier" Wijkhuis De Lier  

18:30 - 21:00 Trainingsavond Twirlverenig... Twirlvereniging Imagin... Vakcollege Helmond  

18:30 - 21:30 training SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:45 - 22:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

19:00 - 21:45 Atma Yoga 2 groepen Atma Yoga Wijkhuis 't BrandPunt  

19:00 - 21:00 De-De Dance De-de Veldhoven Wijkhuis 't BrandPunt  

19:00 - 22:30 Mindfulness Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

19:15 - 20:15 Chi Kung Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 21:30 Wijkraad DB Wijkraad Brandevoort 't BrandPunt zaal de V...  

19:30 - 22:00 Tekenen en schilderen KBO Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 22:30 Kaarten Ruiten Troef Wijkhuis Westwijzer  

20:00 - 22:30 Line dance Countryclub Sint Anna Buurthuis Sint Anna  

20:00 - 22:00 Dialooglezingen over ‘Verbi... Bethlehemkerk Helmond Prot. Gem. Helmond Ont...  

20:30 - 21:45 Chi Yoga Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

Woensdag 1-2-17        

Hele dag Tentoonstelling: inleveren ... Fotoclub Brandevoort  

08:30 - 12:30 Weekmarkt Helmond De Helmondse Markt Helmond Centrum  

08:30 - 12:30 Weekmarkt Weekmarkt Helmond Stadscentrum  

08:30 - 10:30 Ouderkamer Westwijzer United LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 11:00 Pilatus SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:00 - 12:00 Vrij biljarten LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 10:30 "training(hard)lopen therapie" SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:00 - 10:00 Meer bewegen voor ouderen KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

09:00 - 12:00 Biljartclub "de Carambooltjes" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

09:30 - 10:30 Yoga Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

10:00 - 12:00 Conversatieles & Nederlands... LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:15 - 11:00 Ikjijwij Sherborne Ouder en... Sherborne Wijkhuis 't BrandPunt  

10:30 - 11:00 Wandelen voor jong en oud Stichting Jibb Start bij Leonardus Sp...  

10:30 - 11:30 Meer bewegen voor ouderen (... KBO Brouwhuis Gemeenschapshuis De Loop  

10:45 - 11:45 Yoga Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

12:45 - 16:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

13:00 - 17:00 Stedelijke Biljart Competitie Stedelijk Bestuur Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 16:00 Schilderclub KBO - St Lucia Alphonsus  

13:30 - 16:00 Naaiclub Buurtkamer Houtsdonk Nederland  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

14:30 - 15:30 Blokfluitles KunstenKwartier Wijkhuis 't BrandPunt  

15:00 - 15:30 Voorlezen in bibliotheek He... Bibliotheek Helmond Bibliotheek Helmond  

15:00 - 16:00 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

16:15 - 17:15 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

18:00 - 21:00 Zwangerschapsgym Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

18:00 - 20:00 Kv de Olietrappers training... Kv De Olietrappers Buurthuis Sint. Anna  

18:15 - 21:30 Trainingen SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:30 - 21:30 Mondharmonica Club Mondharmonicaclub Wijkhuis Westwijzer  

18:30 - 21:30 Pilatus SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:30 - 22:00 Powerhouse ministries helmond Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

18:30 - 20:30 Trainingsavond Twirlverenig... Twirlvernening Imagina... BrandPunt  

19:00 - 20:00 Yoga II Wijkhuis Westwijzer  

19:00 - 22:00 Samenzijn Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

19:00 - 20:00 Yoga I Marjan Rombeek Wijkhuis Westwijzer  

19:00 - 20:15 Training Lopersgroep Brande... Lopersgroep Brandevoort Sportpark Brandevoort  

19:00 - 20:30 Weight Watchers - meting en... Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

19:00 - 20:15 Training voor alle groepen Lopersgroep Brandevoort Sportpark brandevoort  

19:15 - 20:15 Easy Flow Yoga Atma Yoga Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:30 Rik en Kaartclub SBIA Rik en Kaartclub Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:00 Koor Brand New Voices Marijke Verhoeven Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:00 Bloemschikcursus Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

20:00 - 22:15 Koor Druzhba Koor Druzhba Wijkhuis 't BrandPunt  

Donderdag 2-2-17        

09:00 - 11:30 Nederlandse les Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

09:30 - 12:00 Mozaïeken Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

09:30 - 10:30 Meer beween voor ouderen KBO Brouwhuis Basisschool Talentrijk...  

10:00 - 12:00 Liederentafel "de Tierelieren" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

13:00 - 16:30 Biljarten KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

13:00 - 15:30 Liederentafel Helmond West Liederentafel Helmond-... Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 17:00 Biljarten Biljaartvereniging Die... Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 15:30 Bij de Tijdse Ouderen (BTO)... Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

13:30 - 16:00 Bejaardenvereniging "de Goe... Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

13:30 - 16:00 spellen en Curling Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

13:30 - 16:00 Voetmassage Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

14:00 - 16:00 Wandelmiddag met/zonder rol... LEV Wijkhuis Westwijzer  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:00 Koersbal KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

17:00 - 19:00 Dé-Dé Danceballet De-De Dance Veldhoven Wijkhuis 't BrandPunt  

18:30 - 22:00 Biljartclub Brandevoort avond Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

18:30 - 21:30 training SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:30 - 21:00 Trainingsavond Twirlverenig... Twirlvereniging Imagin... Vakcollege Helmond  

18:45 - 22:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

19:00 - 20:30 Zwemmen (Recreatief) Zwemvereniging G.S.G.H. Zwembad Laco de Wissen  

19:00 - 20:00 Lotus Lotus Wijkhuis Westwijzer  

19:30 - 22:00 Brandeleros Brandeleros Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 21:30 Crea Doe Brandevoort Petra Adelaars Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 22:00 Fotografieclub Helmond oost Fotografieclub Helmond... Wijkhuis de Lier  

19:30 - 22:00 Kobra Popkoor Kobra Wijkhuis 't BrandPunt  

19:45 - 21:15 Power-Yoga Atma Yoga Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:30 Imkercafé Imkersvereniging Helmond Warande  

20:00 - 22:30 Brand-Tastic Brandevoort Marjo Tielemans Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 23:00 Biljartclub 't Pommeranske Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

Vrijdag 3-2-17        

09:00 - 10:30 "training(hard)lopen therapie" SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:00 - 12:00 Vrij Biljarten LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 10:00 Chi Kung/Tai Chi “Studio Marychi” Wijkhuis 't BrandPunt  

09:15 - 10:15 Ouderengym "de Lier" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

09:30 - 10:15 KBO-Gymclub KBO - St Lucia De Geseldonk  

09:30 - 12:00 65+ Fitgym Ouderen Actief LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 12:00 Computercafé Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

10:15 - 11:30 Chi Yoga Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

11:00 - 12:00 Fitness bij de buren Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

13:00 - 16:30 Tekenen en schilderen KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

13:00 - 16:45 Biljartclub "de Overbruggers" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

13:00 - 17:00 Biljarten Biljartvereniging Ande... Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 16:00 Line Dance Country Club Sint Anna Buurthuis Sint. Anna  

14:00 - 16:30 Open Atelier KunstPlein Het Plein Brandevoort Brandevoort  

14:00 - 16:00 Koffie uurtje Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

14:30 - 15:30 Power Yoga/Pilates PYP Wijkhuis Westwijzer  

16:00 - 19:00 De-De Dance DéDé Danceballet Wijkhuis 't BrandPunt  

18:00 - 21:00 Koopavond in de Elzas Passage Belangenvereniging Elz... Winkelcentrum Elzas Pa...  

18:00 - 21:00 Koopavond Helmond Centrum Stadscentrum  

19:00 - 23:30 Carnavalsavond van Verenigi... Ver. Wijkbeheer Binnen... Wijkhuis de Fonkel  

19:00 - 23:30 darten Riijpelse Dartclub Wijkcentrum de Brem  

19:00 - 21:30 Trekzakken/accordeon M.H.M. Wijkhuis Westwijzer  

19:30 - 22:30 Kaartavond Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

19:30 - 22:30 Kaarten Ruiten Troef Wijkhuis Westwijzer  

20:00 - 23:30 Darten, Biljarten, Kaarten Buurthuis Sint Anna Buurthuis Sint. Anna  

Zaterdag 4-2-17        

08:30 - 16:00 Zaterdagmarkt Helmond Centrum Stadscentrum  

09:00 - 13:00 Oud papier, oude kleding en... De Houtse Kluppels Koeveldsestraat 16  

09:00 - 12:00 DeDe Danceballet DeDe Danceballet Wijkhuis 't BrandPunt  

09:00 - 12:00 Robbert opengesteld Natuurtuin De Robbert  

09:00 - 10:30 training lopersgroep SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:15 - 10:30 Training voor groep 1 tm 5 Lopersgroep Brandevoort Sportpark brandevoort  

10:00 - 16:00 Nederlandse les Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

20:00 - 23:59 Zwetsavond Brandeliers Hoftempel 't BrandPunt  

20:00 - 23:55 Line Dance Country Club Sint Anna Buurthuis St. Anna  

Zondag 5-2-17        

10:00 - 17:00 Turkse Les Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 14:30 Spaanse Groep Spaanse Groep Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 16:00 Kaartmiddag Kv De Olietrappers Buurthuis Sint Anna  

14:30 - 16:30 Muziekmiddag Savant woonzorgcentrum... Alphonsus  

15:00 - 20:00 Zwetsmiddag Wijkhuis 't BrandPunt  

Maandag 6-2-17        

08:15 - 08:45 Elkerliek ziekenhuis bloeda... Elkerliek Wijkhuis De Lier  

10:00 - 12:00 Huiskamerproject 't knooppunt LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 12:00 Inloop Sociaal Team de Pannehoeve  

10:45 - 11:45 Chi Kung/Tai Chi Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

12:45 - 16:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

13:00 - 16:00 Inloop Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

13:30 - 15:00 Formulierenbrigade Levgroep Wijkhuis de Boerderij  

13:30 - 16:00 Breien / Borduren / Haken Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

13:30 - 14:30 Wandelen KBO Brouwhuis Gemeenschapshuis De Loop  

13:45 - 15:45 KBO Seniorenkoor KBO - St Lucia De Geseldonk  

14:00 - 16:00 Breiclub De Naald LEV Wijkhuis Westwijzer  

14:00 - 16:00 Handwerken Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

15:00 - 16:30 wijkverpleegkundige inloop Zorgboog/Savant zorg De Boerderij  

18:00 - 20:00 Eetkamer Uit & Thuisl Mies van Bree Wijkhuis Westwijzer  

18:15 - 21:30 Trainingen SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:45 - 21:00 KBO Lange wandeling KBO - St Lucia Nemanjo  

19:00 - 21:30 Rouw en Verlies Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

19:00 - 20:30 Stichting Podium W Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

19:00 - 20:15 Chi Yoga Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

19:00 - 20:15 Training voor alle groepen Lopersgroep Brandevoort Sportpark brandevoort  

19:00 - 22:30 Bomenclub Imkersvereniging Helmond Warande  

19:00 - 20:15 Training Lopersgroep Brande... Lopersgroep Brandevoort Sportpark Brandevoort  

19:00 - 22:30 Vrij Biljarten LEV Wijkhuis Westwijzer  

19:30 - 22:30 Kaartavond Seniorenverenigng Sint... Buurthuis Sint Anna  

19:30 - 22:30 Jokeren en Rikken Buurtvereniging Bloeme... Gladiolenstraat 12-14  

19:30 - 23:00 darten SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

20:00 - 22:15 Helmonds Slavisch Koor - re... Helmonds Slavisch Koor Hotel St Lambert  

Dinsdag 7-2-17        

09:00 - 12:00 Handwerken KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

09:00 - 12:00 Formulieren Brigade LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 12:00 Inloop Spreekuur LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:30 - 11:30 crea-time Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

09:30 - 12:00 IVN Wandeling Stippelberg Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

09:45 - 11:00 Seniorengym LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 12:00 Koffie-Inloopochtend Bethlehemkerk Helmond Prot. Gemeente Helmond  

10:00 - 12:00 Koffie uurtje Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

10:30 - 11:45 Internationaal dansen KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

10:30 - 12:00 Marokaans Spreekuur Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

12:45 - 16:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

13:00 - 16:30 Biljarten KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

13:00 - 16:00 Koersballen KBO Brouwhuis Gemeenschapshuis De Loop  

13:00 - 17:00 Biljarten Biljartvereniging Ande... Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 16:30 Kaarten KBO Brouwhuis De Loop  

13:30 - 16:00 Koersbal LEV Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 16:30 KBO-Schilderles KBO - St Lucia Alphonsus  

14:00 - 16:00 Contactbijeenkomst Nederlan... Nederlandse Stomaveren... Inloophuis de Cirkel H...  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 Kienen Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

15:15 - 16:30 Kinderatelier KunstKwartier Wijkhuis 't BrandPunt  

15:15 - 16:15 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

16:00 - 21:00 De-De Classic en Dansballet DeDe Wijkhuis 't BrandPunt  

16:15 - 17:15 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

18:00 - 19:00 Tiener Yoga Studio Maryschi Wijkhuis 't BrandPunt  

18:30 - 21:00 Trainingsavond Twirlverenig... Twirlvereniging Imagin... Vakcollege Helmond  

18:30 - 21:00 Ega Wijkhuis "de Lier" Wijkhuis De Lier  

18:30 - 21:30 training SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:45 - 22:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

19:00 - 22:30 Mindfulness Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

19:00 - 21:45 Atma Yoga 2 groepen Atma Yoga Wijkhuis 't BrandPunt  

19:00 - 21:00 De-De Dance De-de Veldhoven Wijkhuis 't BrandPunt  

19:15 - 20:15 Chi Kung Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 22:30 Bestuursvergadering Imkersv... Imkersvereniging Helmond Warande  

19:30 - 22:00 Tekenen en schilderen KBO Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 21:30 Raadsvergadering D66 Helmond Raadzaal (Boscotondo)  

19:30 - 22:30 Kaarten Ruiten Troef Wijkhuis Westwijzer  

20:00 - 22:30 Line dance Countryclub Sint Anna Buurthuis Sint Anna  

20:30 - 21:45 Chi Yoga Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

Woensdag 8-2-17        

08:30 - 10:30 Ouderkamer Westwijzer United LEV Wijkhuis Westwijzer  

08:30 - 12:30 Weekmarkt Weekmarkt Helmond Stadscentrum  

08:30 - 12:30 Weekmarkt Helmond De Helmondse Markt Helmond Centrum  

09:00 - 11:00 Pilatus SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:00 - 12:00 Vrij biljarten LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 10:30 "training(hard)lopen therapie" SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:00 - 10:00 Meer bewegen voor ouderen KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

09:00 - 12:00 Biljartclub "de Carambooltjes" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

09:30 - 10:30 Yoga Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

10:00 - 12:00 Conversatieles & Nederlands... LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:15 - 11:00 Ikjijwij Sherborne Ouder en... Sherborne Wijkhuis 't BrandPunt  

10:30 - 11:00 Wandelen voor jong en oud Stichting Jibb Start bij Leonardus Sp...  

10:30 - 11:30 Meer bewegen voor ouderen (... KBO Brouwhuis Gemeenschapshuis De Loop  

10:45 - 11:45 Yoga Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

12:45 - 16:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

13:00 - 17:00 Stedelijke Biljart Competitie Stedelijk Bestuur Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 16:00 Naaiclub Buurtkamer Houtsdonk Nederland  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:30 - 15:30 Blokfluitles KunstenKwartier Wijkhuis 't BrandPunt  

15:00 - 16:00 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

15:00 - 15:30 Voorlezen in bibliotheek He... Bibliotheek Helmond Bibliotheek Helmond  

16:15 - 17:15 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

18:00 - 20:00 Kv de Olietrappers training... Kv De Olietrappers Buurthuis Sint. Anna  

18:00 - 21:00 Zwangerschapsgym Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

18:15 - 21:30 Trainingen SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:30 - 21:30 Mondharmonica Club Mondharmonicaclub Wijkhuis Westwijzer  

18:30 - 21:30 Pilatus SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:30 - 22:00 Powerhouse ministries helmond Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

18:30 - 20:30 Trainingsavond Twirlverenig... Twirlvernening Imagina... BrandPunt  

19:00 - 20:00 Yoga II Wijkhuis Westwijzer  

19:00 - 22:00 Samenzijn Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

19:00 - 20:00 Yoga I Marjan Rombeek Wijkhuis Westwijzer  

19:00 - 20:15 Training Lopersgroep Brande... Lopersgroep Brandevoort Sportpark Brandevoort  

19:00 - 20:30 Weight Watchers - meting en... Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

19:00 - 20:15 Training voor alle groepen Lopersgroep Brandevoort Sportpark brandevoort  

19:15 - 20:15 Easy Flow Yoga Atma Yoga Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:30 Rik en Kaartclub SBIA Rik en Kaartclub Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:00 Koor Brand New Voices Marijke Verhoeven Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:00 Bloemschikcursus Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

20:00 - 22:15 Koor Druzhba Koor Druzhba Wijkhuis 't BrandPunt  

Donderdag 9-2-17        

09:00 - 11:00 Open Coffee Helmond Bedrijvencentrum Traverse Helmond Centrum  

09:00 - 11:30 Nederlandse les Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

09:30 - 12:00 Natuurfilm Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

09:30 - 10:30 Meer beween voor ouderen KBO Brouwhuis Basisschool Talentrijk...  

10:00 - 12:00 Liederentafel "de Tierelieren" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

13:00 - 15:30 Liederentafel Helmond West Liederentafel Helmond-... Wijkhuis Westwijzer  

13:00 - 16:00 Inloop Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

13:00 - 16:30 Biljarten KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

13:30 - 17:00 Biljarten Biljaartvereniging Die... Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 16:00 spellen en Curling Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

13:30 - 16:00 Bejaardenvereniging "de Goe... Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

13:30 - 15:30 Bij de Tijdse Ouderen (BTO)... Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:00 Wandelmiddag met/zonder rol... LEV Wijkhuis Westwijzer  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:00 Koersbal KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

15:00 - 16:30 Workshop Fantasietheepot ui... Het Plein Brandevoort Brandevoort  

17:00 - 19:00 Dé-Dé Danceballet De-De Dance Veldhoven Wijkhuis 't BrandPunt  

18:30 - 22:00 Biljartclub Brandevoort avond Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

18:30 - 21:30 training SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:30 - 21:00 Trainingsavond Twirlverenig... Twirlvereniging Imagin... Vakcollege Helmond  

18:45 - 22:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

19:00 - 20:30 Zwemmen (Recreatief) Zwemvereniging G.S.G.H. Zwembad Laco de Wissen  

19:00 - 20:00 Lotus Lotus Wijkhuis Westwijzer  

19:30 - 22:00 Kobra Popkoor Kobra Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 21:30 Crea Doe Brandevoort Petra Adelaars Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 22:00 Brandeleros Brandeleros Wijkhuis 't BrandPunt  

19:45 - 21:15 Power-Yoga Atma Yoga Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:30 Brand-Tastic Brandevoort Marjo Tielemans Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 23:00 Biljartclub 't Pommeranske Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

Vrijdag 10-2-17        

09:00 - 10:30 "training(hard)lopen therapie" SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:00 - 12:00 Vrij Biljarten LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 10:00 Chi Kung/Tai Chi “Studio Marychi” Wijkhuis 't BrandPunt  

09:15 - 10:15 Ouderengym "de Lier" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

09:30 - 10:15 KBO-Gymclub KBO - St Lucia De Geseldonk  

09:30 - 12:00 65+ Fitgym Ouderen Actief LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 12:00 Computercafé Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

10:15 - 11:30 Chi Yoga Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

11:00 - 12:00 Fitness bij de buren Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

13:00 - 17:00 Biljarten Biljartvereniging Ande... Wijkhuis Westwijzer  

13:00 - 16:30 Tekenen en schilderen KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

13:00 - 16:45 Biljartclub "de Overbruggers" Wijkhuis De Lier Wijkhuis De Lier  

13:30 - 16:00 Line Dance Country Club Sint Anna Buurthuis Sint. Anna  

14:00 - 16:00 Koffie uurtje Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

14:30 - 15:30 Power Yoga/Pilates PYP Wijkhuis Westwijzer  

16:00 - 19:00 De-De Dance DéDé Danceballet Wijkhuis 't BrandPunt  

18:00 - 21:00 Koopavond Helmond Centrum Stadscentrum  

18:00 - 21:00 Koopavond in de Elzas Passage Belangenvereniging Elz... Winkelcentrum Elzas Pa...  

19:00 - 23:30 darten Riijpelse Dartclub Wijkcentrum de Brem  

19:00 - 21:30 Trekzakken/accordeon M.H.M. Wijkhuis Westwijzer  

19:30 - 22:30 Kaarten Ruiten Troef Wijkhuis Westwijzer  

19:30 - 22:30 Kaartavond Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

20:00 - 23:30 Aantikkenavond boerenbruids... De Houtse Kluppels Hoftempel De Geseldonk  

20:00 - 23:59 PubQuiz SBiA Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 23:59 Kletsavond CV OLUM 10 febru... CV OLUM TOV Gebouw Helmond  

20:00 - 23:30 Darten, Biljarten, Kaarten Buurthuis Sint Anna Buurthuis Sint. Anna  

Zaterdag 11-2-17        

08:30 - 16:00 Zaterdagmarkt Helmond Centrum Stadscentrum  

09:00 - 12:00 DeDe Danceballet DeDe Danceballet Wijkhuis 't BrandPunt  

09:00 - 12:00 Robbert opengesteld Natuurtuin De Robbert  

09:00 - 10:30 training lopersgroep SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

09:00 - 13:00 Oud papier, oude kleding en... De Houtse Kluppels Koeveldsestraat 16  

09:15 - 10:30 Training voor groep 1 tm 5 Lopersgroep Brandevoort Sportpark brandevoort  

10:00 - 16:00 Nederlandse les Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

19:30 - 23:00 Borreluurtje Buurtkamer Houtsdonk Nederland  

19:30 - 23:30 Show- & Zwetsavond De Houtse Kluppels Hoftempel De Geseldonk  

20:00 - 23:59 Zwetsavond Brandeliers Hoftempel 't BrandPunt  

Zondag 12-2-17        

10:00 - 17:00 Turkse Les Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 14:30 Spaanse Groep Spaanse Groep Wijkhuis Westwijzer  

11:00 - 17:00 Brunch carnavalesk Wijkhuis de Fonkel  

13:00 - 17:00 Ouderenmiddag De Houtse Kluppels Hoftempel De Geseldonk  

13:30 - 16:00 Kaartmiddag Kv De Olietrappers Buurthuis Sint Anna  

14:30 - 16:30 Muziekmiddag Savant woonzorgcentrum... Alphonsus  

Maandag 13-2-17        

08:15 - 08:45 Elkerliek ziekenhuis bloeda... Elkerliek Wijkhuis De Lier  

09:30 - 12:00 Rug, Nek, - en Schoudermassage Inloophuis de Cirkel H... Inloophuis de Cirkel H...  

10:00 - 12:00 Inloop Sociaal Team de Pannehoeve  

10:00 - 12:00 Huiskamerproject 't knooppunt LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 12:00 Breien voor Gambia Prot. Gem. Helmond Bethlehemkerk  

10:45 - 11:45 Chi Kung/Tai Chi Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

12:45 - 16:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

13:30 - 15:00 Formulierenbrigade Levgroep Wijkhuis de Boerderij  

13:30 - 14:30 Wandelen KBO Brouwhuis Gemeenschapshuis De Loop  

13:30 - 16:00 Breien / Borduren / Haken Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

13:45 - 15:45 KBO Seniorenkoor KBO - St Lucia De Geseldonk  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:00 Breiclub De Naald LEV Wijkhuis Westwijzer  

14:00 - 16:00 Handwerken Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

15:00 - 16:30 wijkverpleegkundige inloop Zorgboog/Savant zorg De Boerderij  

18:00 - 20:00 Eetkamer Uit & Thuisl Mies van Bree Wijkhuis Westwijzer  

18:15 - 21:30 Trainingen SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:45 - 21:00 KBO Lange wandeling KBO - St Lucia Nemanjo  

19:00 - 20:30 Stichting Podium W Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

19:00 - 20:15 Training voor alle groepen Lopersgroep Brandevoort Sportpark brandevoort  

19:00 - 20:15 Training Lopersgroep Brande... Lopersgroep Brandevoort Sportpark Brandevoort  

19:00 - 22:00 Vlechtcursus Imkersvereniging Helmond Warande  

19:00 - 20:15 Chi Yoga Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

19:00 - 22:30 Vrij Biljarten LEV Wijkhuis Westwijzer  

19:30 - 22:30 Kaartavond Seniorenverenigng Sint... Buurthuis Sint Anna  

19:30 - 23:00 darten SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

20:00 - 22:15 Helmonds Slavisch Koor - re... Helmonds Slavisch Koor Hotel St Lambert  

Dinsdag 14-2-17        

09:00 - 12:00 Formulieren Brigade LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 12:00 Inloop Spreekuur LEV Wijkhuis Westwijzer  

09:00 - 12:00 Handwerken KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

09:30 - 11:30 crea-time Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

09:45 - 11:00 Seniorengym LEV Wijkhuis Westwijzer  

10:00 - 12:00 Koffie uurtje Buurtkamer Houtsdonk Buurtkamer Houtsdonk  

10:00 - 12:00 Koffie-Inloopochtend Bethlehemkerk Helmond Prot. Gemeente Helmond  

10:30 - 12:00 Marokaans Spreekuur Wijkhuis Westwijzer Wijkhuis Westwijzer  

10:30 - 11:45 Internationaal dansen KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

12:30 - 17:00 Biljarten middag Biljartclub Brandevoor... Wijkhuis 't BrandPunt  

12:45 - 16:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

13:00 - 16:00 Koersballen KBO Brouwhuis Gemeenschapshuis De Loop  

13:00 - 16:30 Biljarten KBO Brouwhuis Wijkhuis de Brem  

13:00 - 17:00 Biljarten Biljartvereniging Ande... Wijkhuis Westwijzer  

13:30 - 16:30 Kaarten KBO Brouwhuis De Loop  

13:30 - 16:30 KBO-Schilderles KBO - St Lucia Alphonsus  

13:30 - 16:00 Koersbal LEV Wijkhuis Westwijzer  

14:00 - 16:30 Kienen Rijpelbergse ouderen Wijkcentrum de Brem  

14:00 - 16:30 jeu de boules SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

14:00 - 16:30 Vrij boulen JBCB Jeu de Boules Club Bra... Sportpark Brandevoort  

15:15 - 16:30 Kinderatelier KunstKwartier Wijkhuis 't BrandPunt  

15:15 - 16:15 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

16:00 - 21:00 De-De Classic en Dansballet DeDe Wijkhuis 't BrandPunt  

16:15 - 17:15 Seniorenfitness De Zorgboog Keijserinnedael  

18:00 - 19:00 Tiener Yoga Studio Maryschi Wijkhuis 't BrandPunt  

18:00 - 23:00 Culinaire Club Helmond CCH Wijkhuis Westwijzer  

18:30 - 21:00 Trainingsavond Twirlverenig... Twirlvereniging Imagin... Vakcollege Helmond  

18:30 - 21:00 Ega Wijkhuis "de Lier" Wijkhuis De Lier  

18:30 - 21:30 training SV Brandevoort SSBB Sportpark Brandev... Sportpark Brandevoort  

18:45 - 22:30 Interne competitie libre BCBiA Biljart Club Brandevoo... 't BrandPunt  

19:00 - 21:45 Atma Yoga 2 groepen Atma Yoga Wijkhuis 't BrandPunt  

19:00 - 21:00 De-De Dance De-de Veldhoven Wijkhuis 't BrandPunt  

19:00 - 22:30 Mindfulness Wijkhuis "de Lier" van Kinsbergenstraat 1...  

19:15 - 20:15 Chi Kung Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 21:30 Wijkraad DB Wijkraad Brandevoort 't BrandPunt zaal de V...  

19:30 - 22:00 Tekenen en schilderen KBO Wijkhuis 't BrandPunt  

19:30 - 22:30 Kaarten Ruiten Troef Wijkhuis Westwijzer  

20:00 - 22:00 Zincafé Bethlehemkerk Helmond Protestanse Gemeente  

20:00 - 22:30 Vrouwenbond Vrouwenbond Wijkhuis Westwijzer  

20:00 - 22:30 Computer Borduren HCC Wijkhuis Westwijzer  

20:00 - 22:00 Dialooglezingen over ‘Verbi... Bethlehemkerk Helmond Prot. Gem. Helmond Ont...  

20:00 - 21:00 ComputerClub Brandevoort ComputerClub Brandevoort Wijkhuis 't BrandPunt  

20:00 - 22:30 Line dance Countryclub Sint Anna Buurthuis Sint Anna  

20:30 - 21:45 Chi Yoga Studio Marychi Wijkhuis 't BrandPunt  

This site is built with CamelFW v2.0r2